Ünlüler Dünyasında Büyük Aşk! Berrak Tüzünataç İle Uraz Kaygılaroğlu Birlikte Mi?

Ünlüler dünyasında neler oluyor merak ediliyor. Geçtiğimiz aylarda Ali Yörenç ile ilişkisini noktalanmış olan Berrak Tüzünataç kendisi gibi oyunculuğu ile ön plana çıkan Uraz Kaygılaroğlu ile aşk mı yaşıyor? Çiftin yalnızca yakın çevrelerine bu birlikteliği söyledikleri bilgisi paylaşıldı. Peki ünlü iki oyuncunun aşkı belgelendi mi?

Ece Yörenç’in oğlu Ali Yörenç ile uzun bir süre birliktelik yaşayan oyuncu Berrak Tüzünataç daha önce Berk Suyabatmaz’dan ayrılmıştı. Aradığı aşkı yine bulamayan oyuncu ayrılık kararı ile gündeme gelmişti. Haber kaynaklarına göre Berrak Tüzünataç’ın bu seferde farklı bir oyuncu ile aşk dedikodusu çıktı. Adı Uraz Kaygılaroğlu ile yan yana getirilen oyuncunun bu aşka yelken açıp açmadığı henüz bilinmiyor.

Bu İkili Sürpriz Oldu!

Uras Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç’ın birlikteliği öne sürüldü. Ancak çiftin gözlerden uzak aşk yaşadıkları konuşuluyor. Yalnızca yakın çevreleri tarafından bilinen bu ilişki hakkında net bilgiler yer almasa da Uras Kaygılaroğlu‘nun daha önce 2019 yılında 5 yıllık eşi Melis İşiten’den boşandığı biliniyor. Uras Kaygılaroğlu’nun bir de kız çocuğu var.

Uraz Kaygılaroğlu’ndan Şok Yorum!

Ünlü oyuncu Uras Kaygılaroğlu’nun bir süre önce menejer Gamze Okutucu ile aşk iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Ada adında bir kızı olan Uraz Kaygılaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafalarda karmaşa oluşturmuştu. Oyuncu gazetecilerin konu hakkındaki soruları karşısında “yok be abi gözünü seveyim” yanıtını vermiş ve böylece aşk haberlerine son noktayı koymuş ve yalanlamıştı.

Konuya İlişkin Melis İşiten’den Gönderme Geldi!

O ilişki için manidar gönderme yorumu yapıldı. Melis İşiten Twitter hesabından bir paylaşımda bulundu. 28 yaşında olan Melis İşiten “bugün hissettiklerini unutma, unutma sana hissettirenleri…” notunu düştü ve 12.01.2021 ifadeleri ile bu paylaşımda bulunmuştu. Melis İşiten evlenmeden önce ve evlendikten sonra ilişkisi ile ilgili çok şey yazılıp çizildiğini söyledi. O zamanlar yaşadığım güzelliklerin kirlenmemesi için çok bir şey söylemediğini ancak çoktan bitmiş bir hikaye içinde artık konuşmaya gerek olmadığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu