Türk Telekom Mobil Üzerinden Prime Uygulamasını Kullananlara Biletix Kampanyası…

Türk Telekom Prime müşterilerine kullandıkları mobil ve ev interneti kullanan abonelerine Biletix üzerindeki biletlerde çeşitli indirimler uygulanır. Biletix üzerindeki biletlerden indirim kazanmak için Türk Telekom Prime üyeliği başlatmanız gerekir. Türk Telekom Prime uygulaması, Türk Telekom abonelerine onlar için oluşturulmuş çeşitli avantajları içinde barındıran bir uygulamadır. Prime uygulaması ile Türk Telekom hat kullanıcıları yurtiçi ve yurtdışında anında müşteri hizmeti ile ilişki kurabilir. Biletix kampanyası haricinde bu uygulama kullanıcılarına birçok alışveriş ve seyahat gibi alanlarda da kullanıcılarına indirim sağlar.

TÜRK TELEKOM PRİME MOBİL UYGULAMASININ SUNDUĞU BİLETİX KAMPANYASI NEDİR ?

Biletix kampanyasına katılım için öncelikle Prime uygulamasına abone olmak gerekir. Türk Telekom uygulaması olan Prime üzerinden her hafta Çarşamba günleri Biletix üzerinden yapacakları 200 TL’ye kadar varan alışverişlerde %25’e varan indirim hakkını kazanırlar. Prime Biletix kampanyası sadece Biletix üzerinden yapılacak online alışverişlerde geçerli olacaktır.

PRİME BİLETİX KAMPANYASININ GENEL ÖZELLİKLERİ NELERDİR ? 

Bu uygulamayı sadece Türk Telekom operatörü olan kullanıcılar kullanabilir. Prime Biletix kampanyası 30.06.2021 tarihine kadar geçerli olacaktır. Biletix üzerinden yapılan alışverişler geçerli olup, diğer sitelerden yapılan alışverişlerin geçersiz sayılacağını da belirtelim. Bu kampanyada kontenjan sınırı vardır. Kampanyanın tek bir günü vardır ve o günde Çarşamba günü olarak belirlenmiştir. Biletix üzerinden yapılan alışverişlerde taksit ile ödeme yapılırsa Prime üzerinden yapılan kampanyadan yararlanamazsınız. Biletler hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak kullanılamaz.

TÜRK TELEKOM PRİME UYGULAMASINA NASIL ÜYE OLUNUR ?

Prime uygulamasına üye olmak için internet adresi üzerinden giriş yapmanız gerekir. Site içinde bulunan başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz değerlendirmeye alınır. Bu işleminiz gerçekleştikten sonra müşteri hizmetleri tarafından aranarak üyelik hakkında bilgi alırsınız. Bu işlemin ardından üyeliğiniz başlatılır. Prime uygulaması ile alışveriş merkezlerinde, restoranlarda, eğlence merkezleri gibi birçok yerde avantajlardan faydalanabilirsiniz. Prime uygulamasını 7/24 kullanıp herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman müşteri hizmetlerini arayarak çözüm yolu bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu