Survivor’dan O İsim Ayrıldı! Adaya Yeni Gelmişti! Beklenmeyen Veda…

Survivor'ın dün akşam ki bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Hangi ismin adaya veda edeceği konuşuluyordu. Survivor 2021 de 8. hafta finali yapıldı. Hanzade, Çağman, Aleyna ve Öykü arasında yapılan oylama sonucu Survivor'a yeni gelmiş olan o isim elendi…

Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyunu oynandı ve eşitlik oluştu. Bu nedenle de hem ünlüler takımından hem de gönüllüler takımından adaya veda edecek isimler belirlendi. Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyununda sağlanan beraberlik 8. haftanın ünlülerinden ve gönüllerinden SMS birincilerinin de açıklanmasıyla büyük bir heyecana ev sahipliği yaptı. Ünlüler takımından SMS birincisinin Batuhan olması ve gönüllüler takımında ise SMS birincisinin Ayşe Yüksel olması adaya veda edecek isimlere karar verme hakkı sağladı.

Hangi Resim Adaya Veda Etti!

Survivor’da belirlenen ilk adaylar Aleyna ve Öykü olmuştu. Hatta dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ilk başta ünlüler olmuştu. Daha sonra ada konseyinde yapılan oylama ile eleme adayı oyuncu Öykü seçilmişti. Bu hafta ikinci dokunulmazlığı kaybeden gönüllülerde ise konsey oylamada Aleyna Çalışkan’ın adını yazdı ve haftanın ikinci eleme adayı Aleyna oldu.

4 Adaydan Biri Veda Etti!

Survivor’da ünlülerin SMS birincisi Batuhan olmuştu. Üçüncü eleme adayı olarak Çağman’ı gösterdi. Gönüllüler takımında ise Ayşe 4. eleme adayının Hanzade olmasına karar verdi. Böylece Survivor’a veda edecek isimler arasında Çağatay, Öykü Çelik, Hanzade Ofluoğlu ve Aleyna Çalışkan’ın yer aldığı bu isimlerden Çağman Çağatay adaya veda eden isim oldu ve bir hafta önce yarışmaya katılan Çağman Çağatay’ın Dominik macerası oldukça kısa sürdü.

Acun Ilıcalı’dan Dikkat Çeken Açıklama!

Acun Ilıcalı’nın elenmesini üzüldüğü isimlerden biri olan Çağman için Ilıcalı açıklama yaptı. Senin burada uzun süre kalacağını tahmin ediyordum. Güçlü bir oyuncuydun. Çok ani bir veda oldu. Efendiliğin ve mertliğin konusunda ise oldukça doğru mesajlarla yer aldın dedi. Acun Ilıcalı’nın bu ifadeleri karşısında herkes büyük bir üzüntü yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu