QNB Finansbank’tan 3 Ay Erteleme Şartıyla Kredi İmkanı…

QNB Finansbank kredi notu düşük olup kredi alamayan ve uygun faiz oranlarından yararlanmak isteyen müşterilerine kredi imkanı sağlıyor. QNB Finansbank’tan uygun faiz oranlarıyla kredi çekmeniz mümkündür. Verilen bu krediyi ise 3 ay erteleme koşuluyla şimdi alabilir ve ödemelerinizi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredi başvurusu için Finansbank’ın internet sitesini kullanabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra sizden T.C. kimlik numarası, telefon numarası ve doğum tarihiniz istenir. Bu gereken bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Son olarak ikamet ettiğiniz ev adresi ve aylık gelir miktarınızı girdikten sonra kredinizi hemen alabilirsiniz. Eğer ki internet üzerinden ya da bankanın mobil uygulamasından yararlanamıyorsanız en yakın QNB Finansbank şubesine gitmeniz gerekir.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ İMKANIN ÖZELLİKLERİ VE BAŞVURU KOŞULLARI NELERDİR ? 

QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu 3 ay ertelemeli kredi imkanını sadece ihtiyaç kredileriniz için kullanabilirsiniz. 3 ay ertelemeli krediyi en fazla 35.000 TL’ye kadar alıp 3 ay sonra ödemesini yapmaya başlayabilirsiniz. 3 ay vadenin yanında bu krediden en fazla 60 ay vade ile faydalanabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları %1,99 ile %2,78 arasında değişmektedir. Ayrıca bu krediden yararlanabilmek için hayat sigortası yaptırmak zorunludur.

QNB Finansbank diğer bankalara göre kredi notu düşük olan müşterilerine de belirli bir miktarda kredi vermektedir. QNB Finansbank, kredi notu 900 civarında olup düşük kredi notu olanlarda bu krediyi verir. Ancak kredi notu düşük olan kişilerin faiz oranları biraz yüksek olur. Sebebi ise faiz oranlarının kredi notuna göre belirlenmesidir. Kredi notunuz ne kadar yüksek olursa alacağınız kredide faiz oranı da bir o kadar düşük olur. Finansbank tarafından verilen kredilerde genellikle ipotek ve kefil istenir. İpotek isteği genellikle 50 Bin TL ve üzeri kredi alımlarında istenir.

Finansbank’tan kredi almanız için bu şartların yanında düzenli bir gelirinizin ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması gerekir. Düzenli bir geliri olan kişilerin krediyi daha hızlı alabilmeleri için yanlarında belge olarak getirmeleri gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu