Prime’a Hoş Geldin Hediyesi

Prime’a Hoş Geldin Hediyesi Prime; Türk Telekom’un mobil hizmetlerinden faydalanan tüm müşterilerinin rahatlıkla ulaşabileceği bir ayrıcalıklar dünyası! Alışveriş ve seyahate dair pek çok seçenekte size özel hazırlanmış hizmetlerden yararlanmak isterseniz; bu tarife tam size göre; üstelik ‘Prime’a hoş geldin hediyesi’ de yanında. Türk Telekom bünyesindeki herhangi bir faturalı tarifeden Prime ayrıcalıklarına geçmek isteyen müşterilere özel bir uygulama. Prime’a geçiş sağladığınız tarife değişikliğinin ardından ilk 3 ay telefonunuza 30 gb bedava internet tanımlanıyor. Eğer ‘Turk Telekom 30 gb hediye nasıl alınır’ diye merak ediyorsanız oldukça basit; cazip bu teklifi kullanmaya başlamak için PRİME HEDİYE 30GB yazmanız ve 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli. Bu güzel teklifle çok kısa bir sürede ve zahmetsiz bir şekilde dâhil olabileceğiniz Prime dünyası; müşterilerine özel farklı birçok tarife sunuyor.

Türk Telekom’dan Prime’a Hoş Geldin Hediyesi

Sosyal medya severlere özel hazırlanan; ‘Prime 15 Tarifesi’; 15 gb’ye ek her yöne 1000 dakika, 250 sms ve ayrıca TT Mobil kullanıcılarıyla sınırsız konuşma fırsatı sağlıyor. Prime 20, Prime 25, Prime 30 ve Prime 40 Tarifeleri de yine Türk Telekom’un Prime müşterilerine özel hazırladığı paketlerden bazıları. Türk Telekom’un, farklı müşterileri için oluşturduğu farklı tarifeleri mevcut. Prime Eksper 25 Gb; bunlardan biri. 25 gb internet ve her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 sms gibi hizmetleri olan tarifeye ulaşmak çok kolay. ‘PRİMEEKSPER25GB’ yazarak 5555’e göndereceğiniz bir kısa mesajla bu tarifeye geçiş yapabilir; alacağınız ‘Prime’a hoş geldin hediyesi’ ile beraber; ilk 3 ay toplamda 55 gb internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. İnterneti bol tarife isteyenler için; Prime Eksper fırsatları dâhilinde; Prime Eksper 20, 15 ve 10 gb internet sunan hizmetlerinden birini tercih edebilirsiniz. ‘Prime’ ve ‘Prime Eksper’ tarifeleriyle birlikte ‘Prim Ekstra’ seçeneğini de değerlendirilebilirsiniz.

Türk Telekom hediye internet 2020 yılında olduğu gibi 2021’de de çok talep gören hizmetlerden. Siz de Türk Telekom’un Prime dünyasıyla tanışmak ve müşterilerine özel ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz; 3 ay 30 gb internet hediyesiyle birlikte sunulan ‘Prime’ tarifelerinden birisine geçiş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu