GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

GNÇ çatlat hediyeni kap kampanyası, Turkcell bünyesi üzerinden kullanıma sunulan kampanyalar arasında yer almaktadır. Turkcell kullanıcıları, kendileri için düzenlenen birbirinden farklı kampanyalar dahilinde pek çok hediyenin sahibi olabilmektedir. Bu nedenle kullanıcılar, bu kampanyaları düzenli olarak takip ederek kendilerine uygun olan hizmeti seçip başvuru yapabilmektedir.

Turkcell kullanıcıları için hizmete sunulan bu kampanya, diğer kampanyaların aksine bir yaş sınırı belirlemektedir. Belirlenen yaş sınırına uygun olan kişiler, izlemeleri gereken adımları takip ederek kampanyadan yararlanma hakkında sahip olabilmektedir. GNÇ çatlat hediyeni kap kampanyası ve diğer kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler Turkcell resmi web sitesini ziyaret edebilmektedir.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyaları Hakkında Detaylı Bilgiler

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

GNÇ çatlat hediyeni kap kampanyası hakkında detaylı bilgiler, bu kampanyadan yararlanmayı düşünen bireylerin öncelikli olarak incelediği konu başlıkları arasında yer almaktadır. Bu kampanya hakkında detaylı bilgiler Turkcell resmi web sitesinde bulunmaktadır veya direkt bir satış şubesine giderek de bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıda bu bilgilerden bazıları detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

  • Turkcell tarafından belirlenen bu kampanya 26 yaş ve altı gençler tarafından kullanılabilmektedir.
  • GNÇ uygulaması üzerinden kampanya aktif hale getirilmektedir.
  • GNÇ uygulamasına telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapan gençler, burada yer alan ÇATLAT bölümünden yumurta kırma etkinliği ile ödül sahibi olabilmektedir.
  • Bireyler, kendilerine haftada 2 gün belirleyerek kampanyaya dahil olabilmektedir.
  • GNÇ uygulamasını kullanarak bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler konum bilgisini daima açık tutmalıdır.
  • Kampanya günleri kişiye özel olarak istatistikler doğrultusunda haftada 2 gün şeklinde tanımlanmaktadır.

GNÇ Uygulamasına Nasıl Kayıt Olunur ?

Turkcell tarafından GNÇ kullanan kişilere tanımlanan GNÇ çatlat hediyeni kap kampanyasından yararlanmak isteyen bireyler GNÇ uygulamasına nasıl kayıt olunur sorusuna da yanıt aramaktadır. GNÇ’li olmak oldukça basit adımlar gerektirmektedir.

Öncelikle bu kampanyadan yararlanabilmek için 26 yaş ve altında olmanız ve Turkcell kullanıcısı olmanız gerekmektedir. GNÇ uygulamasını edinmek için de GNC yazarak bir boşluk bırakmanız ve ardından TC kimlik numaranızı da ekleyerek 2222’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu