Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu…

Bonus kredi kartı almak isteyen vatandaşlar, Garanti bankası ve Denizbank şubelerini ziyaret edebilirler. Genel olarak bakıldığı zaman vatandaşlar, Garanti Bankasının sunmuş olduğu Bonus kredi kartını kullanmakta. Bonus kartlarının kullanım koşulları bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Bonus karta başvuru yapmak için Garanti Bankasının en yakın şubelerini ziyaret ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca SMS yoluyla, mobil bankacılık uygulamasıyla ya da bankaların müşteri hizmetlerini arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSUNUN AVANTAJLARI NELERDİR ?

Garanti Bankasının birden fazla Bonus kredi kartı çeşidi bulunmaktadır. En çok tercih edilen Bonus kredi kartlarından bazıları ise şunlardır; Bonus, Bonus Gold, Bonus Genç vb. Bonus kredi kartları oldukça fazla seçilmektedir. Bonus kart kullanan bütün müşteriler alışverişlerinde Bonus kart sayesinde taksit haklarını kullanabilirler. Yapılan taksitlerden fazla miktarda Bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız Bonus puanları Türkiye’de bulunan yüzlerce Bonus’a üye olan yerlerde kullanabilirsiniz. Kazanılan her 1 puan 1 TL  değerindedir. Bonus kart sayesinde ücretsiz nakit avans çekebilirsiniz.

Yaygın olarak kullanılan Bonus Gold kartın sunduğu avantajlar ise müşteriler açısından oldukça favori durumda. Bonus Gold kartı ile aylık 2000 lira harcama yaptığınız zaman %25 daha fazla kazanma imkanı sunar. Bonus Gold kartında bulunan “Trink” özelliği sayesinde 50 TL ve altındaki bütün alışverişlerinizde temassız olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Bonus Gold kartta, Bonus kartın bütün özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU İNTERNET ÜZERİNDEN NASIL YAPILIR ?

Eğer ki Garanti Bankası şubesine gidemiyorsanız internet üzerinden kısa süre içinde Bonus kartı için başvurunuzu yapabilirsiniz. Bonus karta başvuru yapmak için Garanti Bankası müşterisi olmanıza gerek yoktur. İnternet üzerinden yapılan başvurularda, bankaya gitmenize gerek kalmadan Bonus kartınız evinize ulaşır. Başvuru için /www.bonus.com.tr/ adresine tıklamanız gerekir. Açılan sayfada sizden telefon numaranız ve kimlik numaranız istenir. Gereken bilgileri onayladıktan sonra banka tarafından başvurunuz onaylanmış olur. Ayrıca telefonunuza mobil uygulamayı da indirip Bonus kart başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternet üzerinden olduğu gibi bu yöntemde de Bonus kartınız ev adresinize ulaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu