Finansbank: Kara Listedekilere Kredi Veriyoruz …

Finansbank: kara listedekilere kredi veriyoruz … QNB Finansbank kara listede olanlar için kredi imkanları sunmaya devam ediyor. Şu an yaşanan zorlu günlerde vatandaşların anlık nakit ihtiyaçlarını karşılaması ve rahat bir nefes alması adına kara listede olsalar bile kredi imkanları veriliyor. Bunlardan bir tanesi olarak da QNB Finansbank olarak dikkatleri çekmeye devam ediyor. Avukatlık durumda olanların da artık üzülmesine gerek yok. Yasal yollara bulaşmak zorunda kalmadan riskli kredi notlarına dahi 800 puana kadar kredi imkanları veriliyor. Her ne kadar kredi sicili bozuk olanlar için kredi verilmiyor diye düşünülüyor olsa bile kredi imkanları verilecek. Bazı bankaların kredi notlarını dikkate almaması vatandaşların diledikleri an başvuru yaparak kredi almalarına yardımcı oluyor.

QNB Finansbank kara listede olanlar için kredi imkanı…

QNB Finansbank kara listede olanlar için kredi olanakları sunarak rahat bir şekilde nefes almalarına yardımcı oluyor. Başvuru yapacak kişilerin en az 18 en fazla 65 yaşında olması gerekir. Gelir durumlarının ya da kredi notlarının yüksek olması şartları pek aranmaz. Bu anlarda her ne kadar kredi notu düşük diye başvurular ret edilse, ya da farklı bir bankaya borç var diye kredi alınamıyorsa bu zorlu anlarda kişiler QNB Finansbank kapsamında başvuru yaparak borçlarının transfer işlemlerini yapabilirler. Bankanın borç geçirme kredisi ürünü de yer almıyor. 36 aya varan vade seçenekleri ile kişiler kredilerine başvuru yapabilecekler. Lüzumlu olan şartları yerine getiren kişiler için yüzde 2,54 faiz oranları ile borçlarını yapılandırma seçenekleri rahat bir şekilde sunulacak.

Finansbank: kara listedekilere kredi veriyoruz. Aktarma yapılabilecek olan kredi kartları, taşıt ve ihtiyaç kapsamında alınan kredilerdir. Konut kredisi ya da ek hesaplar bu durum içerisine dahil edilmiyor. Borçları bulundukları halde banka tarafından geçirme işlemleri yapılan krediler sayesinde rahat bir nefes alınacak. Kişiler kara listede olsa bile bu yöntem ile 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi çekmenin fırsatlarını elde edebilecekler. Yaşanan zorlu günlerde herkes sadece en yakın şubelere giderek ek bilgileri alması ve ona göre rahat bir hareket etmesi yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu