Emekli Vatandaşlara Müjde! Bankalardan 1500 TL İle 2000 TL’ye Kadar Ödeme Yapılacak! SSK, Bağ-Kur Ve SGK Emeklilerini İlgilendiren O Gelişme…

Emekli vatandaşları sevindiren o haber geldi! 2021 yılı için emekli promosyonları açıklandı. Rekabet halinde olan bankalar emekliye promosyon tutarları olarak farklı miktarlarda ödeme yapacak. Bu paraları ATM'den direk çekebilirsiniz. İşte detaylar…

Emekliye büyük müjde niteliği taşıyan o haber geldi! Yeni emeklilerde bu olanaktan yararlanacak. Maaş bankası seçimini yapan ve 3 yıllık taahhütlü dolup yeniden banka seçimi yapacak olan emekliler 1500 TL ile 2.000 TL arasında promosyon alabilecekler. Promosyon miktarları bankalara göre değişiyor ve emekli maaşlarının miktarına göre de promosyon ödemelerinin miktarı farklılık göstermektedir.

Emekli vatandaşlara 500 TL ile başlayan promosyon miktarları 2.000 TL’ye kadar yükseliyor. 3 yıl emekli maaşının belirli bir bankadan alacağına söz veren emekli o bankadan promosyon ödemesi alabiliyor. 3 yıllık taahhüdü dolan tüm emekliler bu haktan yararlanabiliyor. Bazı emekliler kendi bankası ile yeniden devam etmek isterken bazı emekliler de promosyon miktarının yüksek olduğu bankaları tercih ediyorlar.

Promosyon konusunda Yapı Kredi Bankası emekliye yüksek promosyon imkanı sağlıyor. Yapı Kredi Bankası maaşı 2500 TL’nin üzerinde olan emekliye 1500 TL promosyon veriyor. 1500 TL ile 2000 TL kadar nakit promosyon ödemesi açıklamış durumda. Otomatik ödeme talimatları ile gelirin de ciddi bir yükseliş elde etmesini sağlamaktadır.

Yapı Kredi Bankası Kaç TL Promosyon Ödüyor?

Yapı Kredi Bankası Emekli Sandığı’ndan emekli olan müşterilerine Yapı Kredi mobil ve bireysel internet şubesi üzerinden taahhüt oluşturuyor ya da maaş müşterilerine TL birikimleri için 6 ay hoşgeldin faizi imkanı oluşturmaktadır. Ayrıca bireysel kredi başvurusu oluşturan emeklilere özel oranlarla kredi kullanma fırsatı sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası düzenli ödeme talimatları için ücretsiz hizmet sağlamaktadır. Telefon ile danışmanlık hizmeti sağlıyor. Yapı Kredi Bankası’ndan kredi emekliler banka şubesine gitmeyip bulundukları yerden mobil cihazlara aracılığıyla veya bireysel internet şubesinden ATM’lerden veya 444 0 444 müşteri iletişim merkezi aracılığıyla taşıma işlemlerini gerçekleştirebilme imkanı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu